Zkušební lekce zdarma

Kontaktujte nás pro zkušební lekci zdarma

Děkujeme za Váš zájem o programy The Little Gym. Abychom Vám mohli být lépe nápomocni a měli možnost doporučit Vám vhodný program, prosíme Vás o vyplnění následujících informací. Budeme Vás brzy kontaktovat, abychom probrali podrobnosti a naplánovali Vaši zkušební lekci.


FunLand s.r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje v rozsahu jméno a kontaktní údaje a osobní údaje Vašeho dítěte či Vašich dětí v rozsahu jméno, věk a pohlaví, a to výhradně za účelem plnění smlouvy, kterou s námi hodláte uzavřít. Na dobu trvání smlouvy nám rovněž udělujete souhlas se zpracováním údajů týkajících se zdravotního stavu Vašeho dítěte (zejména případné alergie, pohybová či jakákoliv jiná zdravotní omezení), které potřebujeme znát za účelem řádného plnění smlouvy z naší strany. Tyto osobní údaje nebudou předávány žádnému dalšímu subjektu. Máte právo požádat o přístup k těmto osobním údajům, jejich opravě a další práva v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Podepsanou žádost s uvedením data 
můžete zaslat poštou na FunLand s.r.o. Drtinova 557/10, 15000 Praha 5 nebo e-mailem na prague@thelittlegym.eu jako správci údajů.